Dienstenrooster

22 sept
10:00u Ds. G v/d Neut uit Werkendam.
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Zondagssch/kdnd: Kl: Gerja, M: Tineke, Gr: Jan
Oppas: Mw. A. Groeneweg, Mw. J. Renkema
Lianne Brussé
17:00u Ds. J. van Walsum uit Alblasserdam
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: onderhoud kerkplein

29 sept
10:00u Ds. A.A. v/d Berg
Organist: Dhr. H. Mannee
Zondagssch/kdnd: Kl: Gerde, M: Leonie D, Gr: Elleke
Oppas: Mw. P. Vrijlandt, Mw. v/d Steen
Nienke Hoek
15:00u Heilig Avondmaal Huys te Hoecke
Ds. A.A. v/d Berg
17:00u Ds. C. Hendriksen uit Woudrichem
Organist: Dhr. H. Mannee
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: onderhoud gebouwen

6 okt
10:00u Drs. A. den Besten uit Sliedrecht
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Zondagssch/kdnd: Kl: Nadine, M: Annelies, Gr: Maaike
Oppas: Mw. A. Goud, Mw. A. Molendijk
Jarco Brussé
Koffie/thee/limonade drinken na de dienst
16:00u vriendendienst
Ds. A.A. v/d Berg
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Dienstcollecten: Diaconie
Deurcollecten: Kerk en Israël
13 okt
10:00u Ds. A.A. v/d Berg
Organist: Dhr. H. Mannee
Zondagssch/kdnd: Kl: Gerja, M: Leonie V, Gr: Jan
Oppas: Mw. A. v/d Kolk, Mw. G. van
Oudheusden
Esther de Haan
17:00u Ds. R. ten Napel uit ’s-Gravendeel
Organist: Dhr. H. Mannee
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: Hervormde Jeugdraad

20 okt
10:00u Ds. J.W. Aanen uit Dordrecht
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Zondagssch/kdnd: Kl: Gerda, M: Tineke, Gr: Elleke
Oppas: Mw. I. Groeneweg, Mw. A. van Santen
Linde v/d Zwaal
17:00u Ds. P.J. Droogers uit Werkendam
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: plaatselijke ZWO werk

27 okt
10:00u Ds. E. Agterhuis uit Heinenoord
Organist: Dhr. H. Mannee
Zondagssch/kdnd: Kl: Nadine, M: Leonie D, Gr: Maaike
Oppas: Mw. D. van Eck, Mw. A. Groeneweg
Norali Smit
17:00u Ds. L. den Breejen uit Delft
Organist: Dhr. H. Mannee
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: Kerk in actie-werelddiaconaat

 


Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Zondagssch/kdnd: Kl: Gerja, M: Tineke, Gr: Jan
Oppas: Mw. A. Groeneweg, Mw. J. Renkema
Lianne Brussé
17:00u Ds. J. van Walsum uit Alblasserdam
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: onderhoud kerkplein

29 sept
10:00u Ds. A.A. v/d Berg
Organist: Dhr. H. Mannee
Zondagssch/kdnd: Kl: Gerde, M: Leonie D, Gr: Elleke
Oppas: Mw. P. Vrijlandt, Mw. v/d Steen
Nienke Hoek
15:00u Heilig Avondmaal Huys te Hoecke
Ds. A.A. v/d Berg
17:00u Ds. C. Hendriksen uit Woudrichem
Organist: Dhr. H. Mannee
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: onderhoud gebouwen

6 okt
10:00u Drs. A. den Besten uit Sliedrecht
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Zondagssch/kdnd: Kl: Nadine, M: Annelies, Gr: Maaike
Oppas: Mw. A. Goud, Mw. A. Molendijk
Jarco Brussé
Koffie/thee/limonade drinken na de dienst
16:00u vriendendienst
Ds. A.A. v/d Berg
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Dienstcollecten: Diaconie
Deurcollecten: Kerk en Israël
13 okt
10:00u Ds. A.A. v/d Berg
Organist: Dhr. H. Mannee
Zondagssch/kdnd: Kl: Gerja, M: Leonie V, Gr: Jan
Oppas: Mw. A. v/d Kolk, Mw. G. van
Oudheusden
Esther de Haan
17:00u Ds. R. ten Napel uit ’s-Gravendeel
Organist: Dhr. H. Mannee
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: Hervormde Jeugdraad

20 okt
10:00u Ds. J.W. Aanen uit Dordrecht
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Zondagssch/kdnd: Kl: Gerda, M: Tineke, Gr: Elleke
Oppas: Mw. I. Groeneweg, Mw. A. van Santen
Linde v/d Zwaal
17:00u Ds. P.J. Droogers uit Werkendam
Organist: Dhr. N. van Oudheusden
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: plaatselijke ZWO werk

27 okt
10:00u Ds. E. Agterhuis uit Heinenoord
Organist: Dhr. H. Mannee
Zondagssch/kdnd: Kl: Nadine, M: Leonie D, Gr: Maaike
Oppas: Mw. D. van Eck, Mw. A. Groeneweg
Norali Smit
17:00u Ds. L. den Breejen uit Delft
Organist: Dhr. H. Mannee
Dienstcollecten: Kerk en Eredienst
Deurcollecten: Kerk in actie-werelddiaconaat

 

Aanvullende gegevens